עבודות אינסטלציה

במרוצת השנים עבודות להנחת צנרת להולכת מים וצנרות להולכת ביוב וניקוז עברו שינוי דרמטי.

צינורות פלסטיק החליפו את צינורות המתכת והיציקה העבודה הפכה לקלה יותר וכך גם האפשרות לבצע אותה לנגישה יותר וכל אחד בעל ידיים טובות יכול לבצעה גם אם אינו "אינסטלטור" שרברב ,בהכשרתו (קיימים קורסים להכשרה מטעם משרד העבודה וגופים אחרים)

שלא כמו במער חשמל אין דרישה גורפת לביצוע ע"י שרברב מוסמך"

לא אחת כאשר באים לבצע עבודות שיפוץ שונות וגם כאשר ישנן תוכניות קל וחומר כשאין

קיימת נטייה להקל ראש בעבודות אלו לבצען מהר ללא היישום הנכון, החומר הנכון ובעל המקצוע המתאים.

בהעדר פיקוח הטעויות הן רבות ולא תמיד נראות לעין, אלא כעבור זמן לאחר תום העבודה ובמהלך השימוש השוטף : נזילות  רטיבויות בבית ולשכנים, ריחות לא נעימים, סתימות חוזרות ונשנות חשבונות מים מופקעים, הצפות ועוד הן תוצאה של עבודה לא מקצועית ומשימוש בחומרים לא תקניים.

דוגמאות שכיחות לתקלות אינסטלציה בשיפוצי חדרי אמבטיה למשל הינה בשימוש בחיבורי צנרת "פקס" להולכת מים מצינור לצינור מתחת לריצוף או חיפוי בשינוי מקום של כלים סניטריים, במקום צנרת חדשה מהמחלק לנקודה החדשה.

חוסר יצירת שיפועים מתאמים בצנרות ניקוז, אי בצוע מבחן "טסט" לצנרות טרם ריצוף אי הנחת תשתיות באופן מסודר הגורמת לבעיה בריצוף והחיפוי ועוד.

עבודות האינסטלציה שלנו מבוצעות ע"י בעלי מקצוע מעולים ומוסמכים בתחום בעלי ניסיון רב והבנה בתחום תוך כדיי יישום  עם חומרים תקניים .

התשתיות מבוצעות באופן מסודר ונקי גם אם הן מתחת לריצוף תוך כדי מוכנות לטיפול בתקלה אם תהיה כזאת אפילו כעבור שנים.

לכל התשתיות אנו מבצעים "טסט" לפני סגירה כדי לוודא שאין נזילות וכן שהשיפועים נכונים והכול זורם כפי שצריך.

התקנת הכלים הסניטריים הברזים ושאר רכיבים מבוצעת בסוף אחרי עבודת הצבע כדי למנוע נזק ולכלוך.[למעט אמבטיה המותקנת לפני הריצוף ]

גם בהיעדר תוכניות בשיפוצים קטנים כגדולים  העבודה מתבצעת בתכנון מראש ומחשבה על העתיד במתן שירות של החלפת רכיבים כעבור זמן במידה ונדרש.

לדוגמא: ברזי "הניל" יהיו מקוריים על מנת לאפשר החלפת ברז ע"י סגירתם –בשימוש בברזים כאלו מאיכות נמוכה הם לא יסגרו ויהיה צורך לסגור מים לכל הבית כדי להחליף ברז וזה המקרה הקל, במקרה הקשה יותר נזילה בראש ברז שכזה עלולה לגרום לנזק בארון או במקרים קיצוניים כאשר הבית לא מאויש להצפה ולנזקים כבדים-דבר שקורה לא אחת.

עם עבודת האינסטלציה שלנו אתם יכולים להיות בראש שקט.

אהבתם את התוכן? שתפו אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ליצירת קשר השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עבודות גבס

עבודות טיח וצבע

עבודות חשמל

עבודות אינסטלציה

ריצוף וחיפוי קירות

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים

אני מחכה לשיחה מכם :)