עבודות ריצוף וחיפוי

בשוק קיימים אין ספור אריחים מחומרים שונים של חברות שונות ובגדלים שונים, גרניט פורצלן, קרמיקה, שיש, תרצו, חרסינה, בריקים ,אבן ועוד כל אחד מחומרים אלו דורש יישום שונה כזה או אחור כמובן בהתאם למשטח אותו אנחנו רוצים לרצף.

כבר משלב התכנון אנחנו מתייחסים בבחירה שלנו למקום בו אנו מרצפים למראה אותו אנחנו רוצים לקבל לפרקטיקה שאנחנו רוצים וכמובן אם יש מגבלות אז להתייחס גם אליהן החל מהתקציב וכלה במטרה לשמה אנו עושים זאת.

בבואנו לרצף חדר אמבטיה למשל המוגדר כחדר רטוב כמו כן במטבח תעשייתי רצוי למשל שנתייחס לפרקטיקה קודם ונשתמש באריחים מונעי החלקה ככל האפשר כדי למנוע תאונות או למשל בריצוף גינה או מרפסת נשתמש באריחים בעלי דרגת שחיקה גבוהה יותר מאשר לאריחים שמרוצפים בפנים.

ככל שהשטח גדול יותר וצפוף פחות יהיה ניתן להשתמש באריחים גדולים יותר אך כמובן לא בהכרח והנושא בסופו של דבר הינו של הלקוח וטעמו הוא.

בשיפוצי דירות ובתים למשל ניתן במידת האפשר גם  לבצע הדבקת ריצוף על גבי ריצוף קיים במידה והמשטח הקיים הינו מפולס וישר ובכך לחסוך הריסה פירוק פינוי –חיסכון בכסף.

טיפים חשובים לפני תחילת עבודת ריצוף עם אריחי קרמיקה גרניט פורצלן וחרסינה:

1.פרישת אריחים מ4 קרטונים לפחות כדי לוודא גוון וגודל מפני שקיימים הבדלי גוון ב סדרות

היצור השונות והאריח שספקו לכם עלול להיראות שונה ממה שבחרתם בחנות.

 2.כמו כן אם קיים שוני בגודל האריחים אפילו הבדל של מילימטר או שניים יכול להוות בעיה

במראה אם לא מתייחסים אליו באופן היישום ובפתיחת המרווח שצריך בין האריחים.

3.דבר נוסף שניתן להבחין בו וביתר על המידה אם מדובר באריחים גדולים האם הם ישרים

ואין להם "בטן" ככל שהאריח איכותי  יותר כך גורמים אלו יהיו תקינים בהתאם.

חשוב מאוד ואנו מקפידים על כך שבעלי המקצוע שלנו יהיו רצפים מהשורה הראשונה!

מעבר לכך העבודה תתבצע תוך הקפדה על כל השלבים לפי סוג הריצוף תוך התייחסות ל-3  הטיפים שהעליתי קודם .

סדר וניקיון במהלך העבודה הינם הכרחיים וחשובים ביותר כך יהיה ניתן לראות תקלות אריחים סדוקים או שבורים בקצה ולתקנם מבעוד מועד זה יקל ויאפשר יישום רובה מוצלח בסיום .

לא אחת אנחנו רואים עבודות ריצוף טובות אשר בגלל עבודת רובה רשלנית המראה נפגם משמעותית וקיים צורך ממש להוציאה וליישם חדשה עבודה הכרוכה בלכלוך רב אבק והיא איננה פשוטה בעליל רבים פשוט נמנעים מלעשות ומתפשרים על המראה.

עבודת הרובה הינה חשובה ביותר ורצוי שתתבצע ע"י הרצף או אדם שהוא ממש מומחה לכך שכן מראה סופי מושלם דורש עבודת רובה של לא פחות  ממושלמת, אנחנו מקפידים על עבודה זאת מאוד ודואגים לסדר וניקיון כל הזמן וכן ניקיון המרווחים באופן מושלם מלכלוך לפני היישום.

בתחום הריצוף ניתן לומר שאנחנו מן "החלוצים" בתחום הקרמיקה והגרניט למשטחים גדולים ולנו ניסיון רב בתחום החל מתחילת שנות ה90 כאשר "מהפכה" זאת רק החלה.

אהבתם את התוכן? שתפו אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ליצירת קשר השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עבודות גבס

עבודות טיח וצבע

עבודות חשמל

עבודות אינסטלציה

ריצוף וחיפוי קירות

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים

אני מחכה לשיחה מכם :)